İhtiyacınıza Göre Kaplama Kâğıdı Tedarik Ediyoruz

İletişim

Kraft Kağıtları

Güçlü ve dayanıklı olan Kraft kağıtları oldukça çeşitlilik göstermektedir. İlk olarak ambalaj kağıdı olarak görevini yerinde getirmede doğal görünümü ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım alanlarını arttırarak öne çıkmaktadır. Kahve rengi yada beyaz yapıda olan çeşitli gramajdaki Kraft kağıtları günümüzde kullanım alanlarında defterlerde, oto yıkama servislerinde, hediye paketlerinde mağazalarda çoğunlukla karşımıza çıkmaktadır. Neme karşı dayanıklı diğer kağıt türlerine göre daha sert yapıda olan Kraft kağıtlar ağır parçaların nakliyesinde ve taşımasında da önemlidir.

Alçıpan Kağıtları

Bu kağıt türleri genellikle kalın karton levhalar şeklindedir iki karton levha arasına konulan alçı dondurularak alçıpan elde edilmektedir. Bu malzemeler asma tavan bölme duvar kuru sıva yer döşemesi uygulamalarında kolaylıkla yapılır. Alçıpan kağıtları sert malzemelerdir neme ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Levha kalınlıkları kullanım alanlarına göre 6-8 mm kalınlığındadır. Kullanım alanlarına göre 120-125 cm ve isteğe göre 200-400 cm uzunluğunda üretilmektedir.

Alçıpan kağıdı ve alçı doğal malzeme oluşundan dolayı nem oranını dengelemesi ve nemin doğal yollarla atılmasını sağlamaktadır. İnşaat sektöründe özellikle tercih edilmektedir esnek  ve hafif yapıda olması ateşe karşı dayanıklı olmasından  dolayı kullanılmaktadır.

TÜM KRAFT KAĞIT ALÇIPAN KAĞITLARI VE YAN ÜRÜNLERİ TEDARİĞİ  KONUSUNDA HİZMETİNİZDEYİZ