Mirzaoğlu A.Ş.

Biz Kimiz?

MRZ Holding iştiraki Mirzaoğlu A.Ş. olarak İstanbul’daki merkezimizde bulunan ofisimizden ticaret faaliyetlerimizi  profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz. Türkiye ekonomisine değer katmak ve yenilikçi projelerin bir parçası olmak için çıktığımız yolculuğa, dünyanın her noktasında faaliyetlerimizi sürdürerek devam ediyoruz. İş ortaklarımıza, ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak   ham madde, endüstriyel makine ve üretim bantları , demir çelik ve bir çok metal grupların kağıt ve türevleri malzemelerin ve bu sektördeki yan ürünlerin tedarik edilmesini ve tedarik edilen ürünlerin en güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz.

İnsana değer topluma değer ilkesiyle ilerlediğimiz bu yolda ticari faliyetlerimizi ilerletirken hem büyüyoruz hem de iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gereken önem ve hassasiyeti gösteriyoruz. Bünyemizde bulunan diğer şirketlerimiz ile ticaret hacmimizi arttırıyor global anlamda göstermiş olduğumuz başarımızı tecrübelerimiz ve sağlam alt yapımız ile  sektörlerde adımızı belirgin ve kalıcı şekilde inşaa etmeye devam ediyoruz.

Faaliyet alanlarımız metal gruplarında ham madde tedariki  ve taşımacılılığı üretim bantları ve buna bağlantılı olarak elektrik ve elektronik sistemleri tedariki  ve nakliyesini sağlıyoruz. Gerek yurt içinde ve  yurt dışında Türkiyeyi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz

Topluma karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve ailemizin bütün üyeleri ile birlikte bunu göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Faaliyette  olduğumuz tüm ticaretlerimiz de çevresel ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek için işbirliği içerisinde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Türkiye’de başlayan hikayesini dünyanın her noktasına taşıma hedefiyle yoluna devam eden MRZ Holding iştiraki Mirzaoğlu A.Ş. olarak ithalat & ihracat alanında dünya devi olmayı amaçlıyoruz. Bu gaye doğrultusunda yürürken Türkiye’yi de dünyada son derece iyi bir imajla tanıtmayı; güvenilirliğin, yenilikçiliğin ve girişimciliğin en doğru örneklerinden biri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

İş ortaklarımıza ihtiyaçlarına uygun ürünleri; yüksek kalite, dengeli fiyat, hızlı tedarik ve süreç içerisinde her an iletişim kurabilme imkanıyla sunmayı misyon edindik. Tüm bu faaliyetler dahilinde çevreyi de gözetiyoruz. Yeşil enerji odaklı çalışarak karbon nötr bir şirket politikasına sahibiz. Bu çerçevede Türkiye içerisinde büyüyen bir şirket olarak hem kendi gelişimimizi hem de ülke ekonomisine katkı vermeyi sürdürüyoruz.