Mirzaoğlu A.Ş.

Biz Kimiz?

MRZ Holding iştiraki Mirzaoğlu A.Ş. olarak İstanbul’daki merkezimizden ve Dubai’de bulunan ofisimizden ticaret faaliyetlerimizi yönetiyoruz. Türkiye ekonomisine değer katmak ve yenilikçi projelerin bir parçası olmak için çıktığımız yolculuğa, dünyanın her noktasında faaliyetlerimizi sürdürerek devam ediyoruz. İş ortaklarımıza, ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünlerin tedarikini sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de başlayan hikayesini dünyanın her noktasına taşıma hedefiyle yoluna devam eden MRZ Holding iştiraki Mirzaoğlu A.Ş. olarak ithalat & ihracat alanında dünya devi olmayı amaçlıyoruz. Bu gaye doğrultusunda yürürken Türkiye’yi de dünyada son derece iyi bir imajla tanıtmayı; güvenilirliğin, yenilikçiliğin ve girişimciliğin en doğru örneklerinden biri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

İş ortaklarımıza ihtiyaçlarına uygun ürünleri; yüksek kalite, dengeli fiyat, hızlı tedarik ve süreç içerisinde her an iletişim kurabilme imkanıyla sunmayı misyon edindik. Tüm bu faaliyetler dahilinde çevreyi de gözetiyoruz. Yeşil enerji odaklı çalışarak karbon nötr bir şirket politikasına sahibiz. Bu çerçevede Türkiye içerisinde büyüyen bir şirket olarak hem kendi gelişimimizi hem de ülke ekonomisine katkı vermeyi sürdürüyoruz.