İhtiyaç Duyduğunuz Ham Madde İçin Yanınızdayız

İletişim

Üretiminiz için ihtiyaç duyduğunuz ham maddeyi aradığınız şartlarla hızlı ve güvenli şekilde tedarik ediyoruz.

Uluslararası standartlara akredite olmuş kuruluşlardan kalite ve güvenlik sertifikaları ile ticaretlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ham madde başlığı altında verdiğimiz hizmetler, metal gruplar kağıt ve türevleri ayrıca petrol ve petrol türevleri yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetlerimiz de  analiz raporları raporlara karşılık olarak fiziksel ve kimyasal olarak olarak denetlenmiş ve ihtiyaca yönelik olarak ticaretlerimizi gerçekleştirmekteyiz.  İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre ham madde skalamızın için de metal gruplarda demir çelik ve alüminyum olmak üzere bu ürünlerden isteğinize göre gerekli analizler ve çalışmalar tarafımızca ve yetkili şirketlerle ve  kuruluşlar tarafından yapılarak inşaat demiri ,kütük demir, sac  Alüminyum gruplarında külçe,biyet,profil olarak hizmet vermekteyiz. Kağıt ve türevlerinde ise kraft kağıt ,alçıpan kağıtlar ve yardımcı malzemelerin tedariki konusunda yanınızdayız.

Metal ve metal gruplarında ticaretimizi ve ticaret hacmini arttırarak ilerliyoruz kendi bünyemizde bulunan yıllardır İstanbul  ofislerimizden yürüttüğümüz Alümina ve Alüminyum külçe ticaretimiz, üretim alanında da devam ederek. Gerek Türkiye ekonomisine daha fazla katkıda bulunma gerekse müşterilerimize zamanında ve sorunsuz bir şekilde yaptığımız ticaretlerimiz  kararlılığımızın bir göstergesidir.

2023 yılında ham madde gruplarından metallerde toplamda yıllık ticaret hacmimiz 85 bin tonu bulmuştur.

Petrol ve türevlerinde; ham madde ve bitumen,parafin ve diğer kimyasalların tedariki  ve taşınması  ihtiyaca yönelik olarak uluslara arası iş ortaklarımız sayesinde sorunsuz ve güvenilir şekilde teminin sağlıyoruz. Kendi bünyemizde bulunan Maravia enerji şirketimizle beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde temin ediyoruz. Ürünlerimiz arasında bitümen,parafin ve petro kimya ham maddeleri tedarikini sağlıyoruz.

Biyolojik, kimyasal ve Fiziksel Denetimleri gerçekleşmiş

İhtiyaca Yönelik Optimizasyon

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve AB standartlarına uygun küresel çapta anlaşmalı Üreticiler

Uzman Tedarik, Nakliye ve Organizasyon Ekibi